Foto & BilderBilde av meg selv med underlige orber

Her snakker vi om foto, bilder av spøkelser, orber, etc. Stedet for alt som har med foto, fotografering, støv på bilder, orber, og annet.
Besvar
Brugeravatar
MarieKristine
Nybegynner
Nybegynner
Posts in topic: 1
Indlæg: 14
Tilmeldt: 28 aug 2015 15:38
8
Has thanked: 17 times
Been thanked: 5 times

#549348 Bilde av meg selv med underlige orber

Indlæg af MarieKristine »

har bilde av meg selv fra en mørk kjeller i et gammelt hus jge bodde tidligere, der ingen blitz eller noen lyskilde ble brukt i rommet jeg satt, kun svakt lys fra rommet ved siden av slik at jeg skulle synes såvidt....men...så dukket det opp noe svært unaturlig på bildet. Jeg så ikke dette selv foran meg eller i rommet da bildet ble tatt, men følte kun en merkelig følelse. nå vil jeg dele bildet som jeg tok den gang i 2013....men er det mulig å laste opp og dele her inne fra datamaskinen min? Isåfall..hvordan?
word count: 105

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
Brugeravatar
Bearchild
Standard bruker
Standard bruker
Posts in topic: 1
Indlæg: 3529
Tilmeldt: 27 jan 2005 22:17
18
Kjønn (valgfri): Gammal røy
Geografisk sted: Rundtomkring i Buskerud
Has thanked: 455 times
Been thanked: 1356 times

#549351 Re: Bilde av meg selv med underlige orber

Indlæg af Bearchild »

Du må laste opp bildet på en bildedelingsside.. flere alternativer, kommer på facebook og photobucket i farta. :) Deretter kopiere bildeadressen og lime inn her, bruk "rimg"- funksjonen i menyen.
word count: 29
Du er min fiende inntil det motsatte er bevist. Bevisbyrden ligger på deg.



http://halvvill.blogspot.com/

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
Besvar

Tilbage til "Foto & Bilder"