Engler, Guider, Hjelpere, Skytsengler ⇒ Hvordan meditere?
Moderatorer: Asbjørn, mod engler
Hvordan meditere?
Hvordan mediterer man? Jeg aner ikke hvordan man gjør det, men kunne godt tenkt meg å prøve det. Noen som ha oppskriften??
Antall ord: 23
Link: | |
BBcode: | |
HTML: | |
Hide post links |
Re: Hvordan meditere?
her skulle du vell få noen tipsHokusPokus skrev:Hvordan mediterer man? Jeg aner ikke hvordan man gjør det, men kunne godt tenkt meg å prøve det. Noen som ha oppskriften??
http://www.alternative-medicine.net/med ... egian.html
http://www.albanet.se/Meditasjon.htm
http://www.arder.com/Meditasjon.html
http://www.webartikler.com/personlig-ut ... itere.html
og tipper du finner et par tråder om det her inne også om du søker
Puma/f
Antall ord: 79
Link: | |
BBcode: | |
HTML: | |
Hide post links |
-
- Standard bruker
- Innlegg: 755
- Startet: 16 Jan 2008 22:37
- 17
- Kjønn (valgfri): vi'kke si så !
- Lokalisering: Østfold
Re: Hvordan meditere?
Det er beskrevet bra i andre tråder, søk på "meditasjon" og du vil finne endel.......HokusPokus skrev:Hvordan mediterer man? Jeg aner ikke hvordan man gjør det, men kunne godt tenkt meg å prøve det. Noen som ha oppskriften??
Antall ord: 42
*** OOO***
Link: | |
BBcode: | |
HTML: | |
Hide post links |
-
- Standard bruker
- Innlegg: 574
- Startet: 30 Jul 2007 14:29
- 17
- Blitt takket: 2 ganger
Re: Hvordan meditere?
Oppskriften på meditasjon er veldig enkel.HokusPokus skrev:Hvordan mediterer man? Jeg aner ikke hvordan man gjør det, men kunne godt tenkt meg å prøve det. Noen som ha oppskriften??
Men det viktigste å tenke på, hvis du vil lære meditasjon på egenhånd, er å ikke gi opp. Det holder ikke å prøve en eller to ganger. Gjør det 20 minutter hver dag i 3 mnd. Da er du garantert å få det til. Velg deg ut en metode som du kan trives med, og gjør denne i 3 måneder. Da er det bænkersj!
Lykke til!
Antall ord: 100
Link: | |
BBcode: | |
HTML: | |
Hide post links |