
Jeg har manglende energi, har gått til lege med dette et par ganger, men han finner ikke ut av hva det er.. Sover uvanlig lenge og har generellt lite energi, lite humør og generellt trøtt. Føler meg veldig lat. Dette har jeg slitt med et par år, det tar veldig på for meg, liker ikke å gå å mase på legen hele tiden heller da jeg ikke vil ha noe hypokonder stempel på meg, han har ikke funnet ut noe annet enn at jeg må presse meg selv til å sove mindre, noe som ikke hjelper.
Mest av alt synes jeg synd på samboeren min som må leve med grettne meg for tiden

Jeg spør her om noen kan hjelpe meg med forslag til hvem jeg kan kontakte, for å få tak i en som kan fjernheale? Noen dere har prøvd og har positiv erfaring med?
Jeg har endret innlegget litt, så det ikke bryter med reglene. Ellers vil jeg gjerne at tråden får stå, for den utvikler seg så fint

Kommentarer tas på pm
Astarte
mod